Jaunumi

Latvijas Valsts robežsardzei šis ir ļoti zīmīgs gads – tiek svinēta robežsardzes simtgade. Tam par godu visa gada garumā notiek virkne daudzveidīgu pasākumu. Viens no skanīgākajiem pasākumiem šī gada oktobrī ir Valsts robežsardzes kora koncerti vairākās Latvijas pilsētās. Ventspilī un Liepājā Valsts robežsardzes koris koncertēs ar Jūras spēku orķestri, savukārt Valmierā un Daugavpilī - ar Nacionālo bruņoto spēku orķestri. Koncerts Valmieras Kultūras centrā notiks 29.oktobrī plkst.18.00.
18.novembrī plkst.18.00 aicinām uz grupas "Tautumeitas" koncertu Valmieras Kultūras centrā!
16. novembrī no plkst. 21.00 Valmieras Kultūras centrā notiks svētku balle. Par lustīgu noskaņojumu ballē rūpēsies grupa “Rumbas kvartets".
4.novembrī plkst. 11.00 un plkst. 13.00 Valmieras Kultūras centrā notiks Rēzeknes Teātra "Joriks" interaktīva izrāde bērniem "Spokuskopija".
Vidējās paaudzes deju kolektīvs (VPDK) „Agrā rūsa” 19. oktobrī plkst. 17.00 aicina uz Valmieras skatītājiem jau labi zināmo un iecienīto sadancošanās koncertu „Mēs - 3, Jūs - 3” Valmieras Kultūras centrā. Šogad koncertā piedalīsies deju kolektīvi VPDK „Agrā rūsa” un TDA „Gauja” (Valmiera), VPDK „Dzieti” (Brenguļu pagasts), kā arī VPDK „Dūka” (Sigulda), VPDK „Artava” (Rīga) un VPDK „Godi” (Ikšķile). Arī šogad koncertu ar muzikāliem sveicieniem papildinās kamerkoris „Kaķi” (vadītāja Inga Zirne).
1.novembrī plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā izskanēs koncertuzvedums - melnā komēdija vienā daļā - "Četri latvju spoku stāsti".

Piedalās:
Latvijas Radio koris
pianiste | Agnese Egliņa
basklarnete, elektronika | Jēkabs Nīmanis
scenogrāfe | Austra Hauks
diriģents | Kaspars Putniņš
režisors | Reinis Suhanovs
Jau sestdien, 5.oktobrī, plkst.18.00 Valmieras Kultūras centrā tiksies erudītākās komandas no 7 Latvijas pilsētām Alūksnes, Limbažiem, Daugavpils, Valmieras, Preiļiem, Gulbenes, Madonas. Kopskaitā 21 komanda, kas "ceļa zīmi" uz šo Reģionālo Pusfinālu ieguva sīvās cīņās spēlēs savā pilsētā turnīra PRĀTA SPĒLES LATVIJAS KAUSS 2019 ietvaros. PIRMAIS PUSFINĀLS notiek Valmierā, jo tieši šeit tradīcijas jau ieguvušas lielu popularitāti un redzam, ka šīs laika pavadīšanas veids sniedz cilvēkiem gan kopā būšanas prieku, gan dod iespēju uzzināt daudz ko jaunu un pārbaudīt sevi. Tas ir vienmēr jauks pasākums, kur katrs jūtas starp savējiem, bauda kopā būšanas prieku un gūst pozitīvas emocijas. 5 rezultatīvākās komandas tiks aicinātas piedalīties Kausa finālā Latvijas dzimšanas dienas mēnesī – 9.novembrī, kur cīnīsies par galveno balvu – LATVIJAS KAUSU un Erudītākās komandas titulu.

Lapas