Jaunumi

Ievērojot valdības ārkārtas sēdē pieņemtos lēmumus, no 21. oktobra līdz 15. novembrim Valmieras Kultūras centrs būs slēgts apmeklētājiem. Valmieras Kultūras centra kase darbosies attālināti – ar kasi varēs sazināties pa tālruni 64207207 vai sūtīt e-pastu: vkc.kase@valmierasnovads.lv .
Mākslinieciskās pašdarbības kolektīvu mēģinājumi klātienē līdz 15. novembrim nenotiks.
Koncerts pārcelts uz 27. novembri. Iegādātās biļetes ir derīgas uz pārcelto koncertu. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

***
Grupa “Baltie lāči” aicina klausītājus uz jaunu koncertprogrammu “Tirgus stāsti”! Koncerts Valmieras Kultūras centrā skanēs 22. oktobrī plkst. 19.00. Šajā neparastajā Tirgū var saklausīt un izjust visu, ko sirds vēlas – gan dziesmas un dzejas, gan smieklus un asaras.
Ar degsmi, azartu un lielām cerībām gatavojāmies Jāņa Lūsēna un Kārļa Vērdiņa jaunā mūzikla „ZVAIGZNES BĒRNS” pirmizrādei. Taču valdības izsludinātās mājsēdes un pulcēšanās aizlieguma dēļ esam spiesti pārtraukt izrādes sagatavošanas procesu un paziņot, ka mūzikla „Zvaigznes bērns” pirmizrāde un pārējo izrāžu norises laiki tiek pārcelti divus mēnešus vēlāk kā bija plānots.
Valmieras Kultūras centrā apskatāma Tautas Tēlotājas mākslas studijas 65 gadu jubilejas izstāde. Tautas Tēlotājas mākslas studija ir pieredzes bagāts kolektīvs ar senu vēsturi un tradīcijām, kura spēks slēpjas paaudžu pārmantojamībā un biedru interešu kopībā. Šogad studija atzīmē 65 gadu jubileju, tomēr studijas vēstures stāsts jāmeklē krietni vien senākos laikos, jo atsevišķu entuziastu aizrautība ar tēlotājas mākslu vienmēr sējusi ļaudīs prieku un bijusi neatkārtojami savdabīga reģiona kultūras dzīves nianse.
Koncerts pārcelts uz 2022. gada 5. martu plkst. 19.00. Visas iegādātās biļetes ir derīgas uz pārcelto koncertu. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
***
23. oktobrī plkst. 19.00 Valmieras kultūras centrā ar latviešu kino dziesmu koncertprogrammu "Naivais ku-kū" viesosies grupa "Carnival Youth". Koncertprogrammā "Naivais ku-kū" skanēs dziesmas no iemīļotām latviešu filmām jaunās, pašu veidotās aranžijās.
Koncerts pārcelts uz 2022. gada 2. aprīli. Iegādātās biļetes ir derīgas uz pārcelto koncertu. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
***
30. oktobrī plkst. 19.00 aicinām uz leģendārās grupas "Pērkons" labāko dziesmu koncertu Valmieras Kultūras centrā. "Pērkons" šogad svin 40!

Pirms 40 gadiem Ieva Akuratere kādā pusnaktī nosapņoja, ka tolaik jaunizveidotā grupa jānodēvē par “Pērkonu”. Šā “Pērkona” zibeņi, dārdi un palaikam romantiskais lietutiņš trāpīja mērķī toreiz un trāpa arī tagad, nu grupa „Pērkons”, iespējams, ir vistitulētākā grupa Latvijā – divi Triju Zvaigžņu ordeņa virsnieki – Ieva Akuratere, saņēmusi arī Draudzīgā Aicinājuma medaļu un Juris Kulakovs, kurš ir arī Līvānu goda pilsonis, trīs Jūrmalas goda pilsoņi un visi – apbalvoti ar Barikāžu piemiņas medaļām.
Latvijas Leļļu teātra izrāde "Arturs un Apaļā galda bruņinieki" ATCELTA. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
***
9. novembrī plkst. 18.30 aicinām uz Latvijas Leļļu teātra izrādi "Arturs un Apaļā galda bruņinieki" Valmieras Kultūras centrā! Izrādes pamatā ir stāsts par četriem 6.b klases skolēniem, kuri, dodoties ekskursijā uz viduslaiku mūra pils muzeju, aiz pārlieku lielas garlaicības iekļūst piedzīvojumos, kas uz visiem laikiem izmaina viņu dzīves un aizsāk galvu reibinošu cīņu par izkļūšanu no muzeja un savām baiļu sienām.

Lapas