Jaunumi

6. oktobrī plkst.12.00 Valmieras Kultūras centrā notiks koncertuzvedums bērniem "Sēņu simfonija".
Valmieras pilsētas svētkos būs plaša aktivitāšu programma un radošās darbnīcas ģimenēm ar bērniem. 27. jūlijā no plkst.10.00 Valmieras Kultūras centra laukumā aicinām apmeklēt Bērnu piedzīvojumu parku, kur ikviens varēs piedalīties atrakcijās, radošās un sportiskās aktivitātēs.
10. septembrī plkst.18.00 aicinām uz izrādi bērniem un vecākiem "Tētis" pēc K.Vērdiņa dzejas motīviem (režisors Jānis Znotiņš) Valmieras Kultūras centra kamerzālē.
Ceturtdien, 18.jūlijā, plkst.19.00 aicinām uz Burtnieku novada Valmieras pagasta amatierteātra "Valmiermuižnieki" izrādi "Ar spaini pa galvu" (režisore Iveta Kļaviņa) Valmieras Kultūras centrā.
Valmieras pilsētas svētkos no 26. līdz 28.jūlijam būs plaša muzikālā programma dažādām gaumēm. Grupu “The Sound Poets”, “Dagamba”, “Līvi” un “Pērkons” koncerti – tā ir tikai daļa no svētku muzikālās programmas.
11.jūlijā plkst.19.00 aicinām uz Kauguru pagasta amatierteātra "Vīzija" izrādi "Grēku grāmata" Valmieras Kultūras centrā! Kauguru pagasta amatierteātris “Vīzija” piedāvā latviešu dramaturga Jāņa Anerauda neTikumu nemainības komēdiju “Grēku grāmata”.
Nē, nē – ar militāro jomu šoreiz nekādas saskarsmes! 8. jūlijā plkst.18.00 Valmieras Sv.Sīmaņa baznīcā ar koncertu viesosies – tiešām plaši, vērienīgi un saistoši – Okemas (Oakham) skolas kamerkoris, Kapelas koris un skolas simfoniskais orķestris, demonstrējot savus sasniegumus gan vokālajā, gan instrumentālajā jomā (un abās kopā arī).

Lapas