Pasākumu kalendārs

Datums/Laiks
Pasākums
Norises vieta
Biļetes cena
15.NovembrisPiektdiena
19:00

Svētku koncertuzvedums "Sirdspuksti"

Atkal top lielisks koncerts ciklā „ar cieņas apliecinājumu savai zemei un rotaļīgu vieglumu mūzikā”, kuru kā dāvanu mūsu Latvijai dzimšanas dienā gatavo mūziķi un Producentu grupa 7. Vienpadsmito gadu pēc kārtas, stiprinot un apzinoties latvisko identitāti, svētku mēnesī pie skatītājiem dosies jauns, emocionāli spraigs koncertstāsts SIRDSPUKSTI.Šoreiz muzikālā stāsta pamatā ir Cilvēks. Cilvēks kā filozofiska kategorija, kuru caurstrāvo četri dabas pirmelementi - Uguns, Ūdens, Gaiss un Zeme. Cilvēks kā sākums Mīlestībai, apliecinājums dzīvei un vēstījums par Dieva radītās pasaules kārtību. Cilvēks, kā atziņa, ka viss ir viens veselums un katrs mūsu sirdspuksts rezonē ar Latvijas, zemeslodes un Visuma sirds ritmiem.Arī dalībnieku izvēle ir pakārtota cilvēka un četru dabas pirmelementu mijiedarbībai - koncertuzvedumā piedalīsies četri solisti – Mārtiņš Ruskis, Ieva Kerēvica, Atis Ieviņš un Ginta Krievkalna, bet horeogrāfiju katrai no stihijām veido četri horeogrāfi – Liene Grava, Reinis Rešetins, Ģirts Bisenieks un Egija Abaroviča. Cilvēka lomā - Edgars Lipors. Par koncertuzveduma muzikālo pusi šogad rūpēsies izcili mūziķi - Mārcis Auziņš (ģitāras), Kristaps Vanadziņš (taustiņinstrumenti), Rūdolfs Dankfelds (sitaminstrumenti), Justīne Baulina (čells) un Staņislavs Judins (kontrabass). Koncertstāsta muzikālās aranžijas veido Mārcis Auziņš, kurš latviešu komponistu - Imanta Kalniņa, Jāņa Lūsēna, Zigmara Liepiņa, Raimonda Paula, Jura Kulakova, Valta Pūces, Aigara Grāvera, Mārtiņa Freimaņa, Jāņa Strazda un citu autoru melodijām ļaus iemirdzēties jaunās krāsās.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 12 - 20
Pirkt
16.NovembrisSestdiena
21:00

Svētku balle. Spēlē grupa "Rumbas kvartets"

16. novembrī no plkst. 21.00 Valmieras Kultūras centrā notiks svētku balle. Par lustīgu noskaņojumu ballē rūpēsies grupa „Rumbas kvartets".

Ieejas biļete uz balli: EUR 5, pie galdiņa: EUR 10. Lūdzam rezervēt vietas pie galdiņiem līdz 14. novembrim (ieskaitot). Aicinām līdzi ņemt groziņu! Vietu rezervācija un biļešu iepriekšpārdošana „Biļešu paradīze” kasēs vai elektroniski www.bilesuparadize.lv. Plašāka informācija pa tālruni 64207207. Ar Valmieras kultūras karti EUR 1,- atlaide.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 5 - 10
Pirkt
18.NovembrisPirmdiena
10:00

Valsts svētku filmu programma ģimenēm

Valsts svētku filmu programma ģimenēm. Bez maksas
Valmieras Kultūras centrā

Plkst.10.00 animācija filma “Lote un pazudušie pūķi”
Plkst.11.20 animācijas filma “Karoga stāsts”
Plkst.11.30 mākslas filma “Četri balti krekli”
Plkst.12.45 spēlfilma “Ceplis”
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 0
18.NovembrisPirmdiena
18:00

Svētku koncerts. Grupa "Tautumeitas"

18.novembrī plkst.18.00 aicinām uz grupas "Tautumeitas" koncertu Valmieras Kultūras centrā.
Ieeja bez maksas, iepriekš izņemot ieejas karti Valmieras Kultūras centra kasē. Kases tālrunis 64207207.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 0
23.NovembrisSestdiena
10:00

Jauno izpildītāju konkurss “Dziesmu virpulis Valmierā 2019”

23.11. plkst.10.00 Jauno izpildītāju konkurss “Dziesmu virpulis Valmierā 2019”
Bez maksas
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 0
29.NovembrisPiektdiena
19:00

Intara Busuļa un Abonementa orķestra koncerts

29.novembrī plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā skanēs Intara Busuļa un Abonementa orķestra labāko dziesmu koncertprogramma.

Koncertā tiks atskaņotas Intara Busuļa un Kārļa Lāča dziesmas no albumiem "Nākamā pietura", "Cледующая Oстановка", kā arī klausītāju iemīļotāko dziesmu izlase no albumiem "Kino", "Akts", "Citā©". Tāpat skanēs Maestro Raimonda Paula un Jeļenas Vaengas rakstītās dziesmas Intaram. Dziesmas tiks izpildītas gan latviešu, gan krievu valodā.

Koncertā piedalīsies: Intars Busulis, Kārlis Lācis (flīģelis), Kaspars Zemītis (ģitāra), Gints Pabērzs (pūšamie instrumenti), Edvīns Ozols (bass), Kaspars Grigalis (bungas), Karīna Tropa (piebalss), Vineta Elksne (piebalss), Alise Kante-Onzule (piebalss).

Biļetes: EUR 20-30.

Koncertu organizē Valmieras Kultūras centrs.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 20 - 30
Pirkt
30.NovembrisSestdiena
17:00

Valmieras Mūzikas skolas klavierspēles simtgades koncerts “Melnbalto taustiņu stāsts”

30.11.plkst. 17.00 Valmieras Kultūras centrā notiks Valmieras Mūzikas skolas klavierspēles simtgades koncerts “Melnbalto taustiņu stāsts”. Aicināti klavierspēles nodaļas audzēkņi, absolventi, interesenti. Ieeja bez maksas.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 0