Pasākumu kalendārs

Datums/Laiks
Pasākums
Norises vieta
Biļetes cena
01.JanvārisTrešdiena
00:30

Jaungada balle ar grupu "COCO ORCHESTRA"

1.janvārī no plkst.00.30 Valmieras Kultūras centrā notiks Jaungada balle kopā ar grupu "COCO ORCHESTRA".
"COCO ORCHESTRA" ir muzikāli izglītotu un pieredzējušu mūziķu apvienība, kas kopš 2007.gada ir krājuši pieredzi privātu un korporatīvu pasākumu dzīvās mūzikas nodrošināšanā. Grupas pielāgošanās spējas raksturo pieredze - sākot ar akustisku, instrumentālu duetu fona mūzikai un beidzot ar iestudētu cabaret uzvedumu Latvijas Nacionālajā operā, piedaloties pūšaminstrumentu grupai un dejotājiem.
Kārlis Būmeisters, pazīstams arī kā Kaža, kā mūziķis un televīzijas radījumu vadītājs Latvijas klausītāju sirdīs ir iemantojis īpašu vietu. Savā mūziķa karjerā pazīstams ar ilggadējo dalību grupās "Dzeguzīte" un "Putnu Balle". Veiksmīgi darbojies savā solo projektā Kaža, kā arī kopā ar Valteru Frīdenbergu, pārstāvot Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā, finālā izcīnījis godpilno 5.vietu. "COCO ORCHESTRA" sastāvā Kārlis izpilda pašmāju un ārzemju roka un popa hitus.
Ieejas maksa: EUR 5,-. Biļetes var iegādāties „Biļešu paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 5
Pirkt
06.JanvārisPirmdiena
13:00

Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas audzēkņu darbu izstāde "Zīmējums"

Izstādes darbi tapuši Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas profesionālās ievirzes audzēkņiem apgūstot mācību priekšmetu Zīmēšana. Izstādē skatāmie darbi tapuši iedvesmojoties gan no mūsdienu mākslinieku, gan no klasiķu darbiem. Caur bērnu un jauniešu skatpunktu un interpretāciju varam saredzēt gan mūsdienu cilvēku pasaules uztveri, gan baudīt zīmēšanas tehniku sniegto dažādību.
Izstāde būs skatāma no 6.janvāra līdz 31.janvārim Valmieras Kultūras centrā. Ieeja bez maksas.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras Kultūras centra foajē
EUR 0
16.JanvārisCeturdiena
19:00

Kocēnu novada laikmetīgā teātra "Volatus" izrāde "Precēties, lai mācītos"

16.janvārī plkst.19.00 aicinām uz Kocēnu novada laikmetīgā teātra "Volatus" izrādi (režisore Lara Merca) Valmieras Kultūras centrā.

1897.g Kurzemes guberņa. Vasara. Muižā "Avoti" dzīvo Švarcbahu ģimene, Karls, Erna un viņu četri bērni. Trīs meitas un dēls.
Vidējā meita Beta, Rīgas Meitu skolas absolvente, atgriežas mājās. Jaunkundze vēlas studēt medicīnu Šveicē. Vecāki, precīzāk sakot, māte aizliedz. Kaimiņiene, bijusī aktrise, Vera Pavlovna sniedz padomu - vajag apprecēties! Kā lai to izdara, ja pirmā pie vīra jāizdod vecākā meita Emma? Vera Pavlovna zina, kā to panākt.
Vai Betas jaunkundze pieņems padomu? Ko darīt, ja abas māsas tēmē uz vienu jaunskungu? Švarcbahu dēls, Adams, bezcerīgi iemīlējies... Jaunākā meita, Auce, gatavojas savai pirmajai ballei...
Vai mīlestība spēs pārvērst īgnumu par labsirdību? Vienaldzību par kaisli? Sapni par realitāti?

Lomās:
Karls Švarcbahs - Modris Kokins
Erna Švarcbaha - Inita Jurgenberga
Emma Švarcbaha - Vita Gabrāne
Beta Švarcbaha - Laura Semuča
Adams Švarcbahs - Juris Ošiņš
Auce Švarcbaha - Agnese Katkēviča
Kate (Švarcbahu kalpone) - Mārīte Leimane
Roberts Lūsis (pārvaldnieks) - Dzintars Francis
Gaide Liepa (turīgā kaimiņiene) - Maija Zālamane
Nora Grīnberga (skolotāja) - Anda Čukure
Tālis Grīnbergs (skolotājs) - Lauris Starikovs
Vera Pavlovna Šumskaja (bijusī aktrise) - Dina Zaļā
Alberts Ozols (dakteris) - Jānis Balodis
Mārete Rudzīte (ne tik turīga kaimiņiene) - Mudīte Bērziņa
Eduards Rudzītis (Māretes dēls) - Jānis Karselis
Žozefīna Ķirse (jaunkundze, kaimiņiene) - Lolita Baltgaile
Antuanete Ķirse (jaunkundze, kaimiņiene) - Marika Apine

Ieeja bez maksas.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 0
18.JanvārisSestdiena
19:00

Sitaminstrumentu kvarteta "PERPETUUM RITMICO" koncerts "Klasikas meistardarbi sitaminstrumentiem"

18.janvārī plkst.19.00 aicinām uz kvarteta "PERPETUUM RITMICO" koncertprogrammu "Klasikas meistardarbi sitaminstrumentiem" Valmieras Kultūras centrā. Koncerts notiks Starptautiskā Ziemas mūzikas festivāla "Gadsimti spēlējas" ietvaros.
"PERPETUUM RITMICO" sastāvā muzicē Guntars Freibergs, Elvijs Endelis, Ernests Mediņš un Mikus Bāliņš.
2014.gadā dibinātais "PERPETUM RITMICO" ir vienīgais pastāvīgi koncertējošais sitaminstrumentu ansamblis Latvijā. Visi ansambļa mūziķi ir koncertējoši situminstrumentālisti, kas savu meistarību kaldinājuši kā Latvijā, tā ārzemēs. Savos priekšnesumos "PERPETUUM RITMICO" izmanto ļoti dažādas stilistiskās iezīmes, sākot no tautas mūzikas un dažādu populārās mūzikas stilu ietekmes līdz pat avangardam...Būtisks te ir arīdzan ārkārtīgi plašais pielietoto sitaminstrumentu klāsts, kas klausītājus ieved bezgalīgā skaņu, tembru un noskaņu pasaulē, kamdēļ katrs, kurš atvērts jauniem muzikāliem piedzīvojumiem, var tikt pārsteigts un aizrauts ceļojumā uz unikālu mūzikas skaņu dimensiju. "PERPETUUM RITMICO" jaunā koncertprogramma ir ilgi lolots mūziķu sapnis izzināt un iztēloties, kā varētu būt skanējusi pirms vairākiem gadsimtiem rakstītā klasikas dižgaru mūzika, ja tolaik jau būtu bijuši pieejami tik attīstīti sitaminstrumenti kā mūsdienās. Jaunās krāsās izgaismojas labi zināmi skaņdarbi, tostarp Bēthovena "Mēnesnīcas sonāte" un Vivaldi "Gadalaiki", arī Rimska-Korsakova "Kamenes lidojums" un lappuses no Šopēna, Mocarta, Sensāna un daudzu citu skaņražu opusiem.
Koncertprogrammā: Antonio Vivaldi, Volfgangs Amadejs Mocarts, Kamils Sensāns, Ludvigs van Bēthovens, Nikolajs Rimskis-Korsakovs, Klods Debisī un Frideriks Šopēns.
Biļetes: EUR 7-12.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 7 - 12
Pirkt
19.JanvārisSvētdiena
14:00

Raimonds Pauls un Zigfrīds Muktupāvels. Svētku koncerts.

Gada nogalē - Adventa un Ziemassvētku laikā Mūzikas namā DAILE izskanēs koncertprogramma “Raimonds Pauls un Zigfrīds Muktupāvels Ziemassvētkos”.
Zigfrīds Muktupāvels Ziemassvētku koncertprogrammā ir vienīgais solists, kur kopā ar Maestro Raimondu Paulu, pavadošām trim vokālistēm un instrumentālo grupu izpildīs Raimonda Paula klausītāju iemīļotās melodijas.
Dziesmām ar Alfrēda Krūkļa, Jāņa Petera, Pētera Brūvera, Jāņa Poruka, Māras Zālītes, Ziedoņa Purva u.c. latviešu dzejnieku vārdiem ir radīti ziemasvētku noskaņām niansēti aranžējumi instrumentālajai grupai - Raimonds Macats - taustiņinstrumenti un mutes harmonijas, Oskars Sproģis - basa ģitāra, Artis Orubs - sitamie instrumenti, vibrafons un Maestro Raimonds Pauls - klavieres.
Tā kā Ziemassvētki ir gaidīts atkal tikšanās laiks, kad rūpējamies par tuvāko labām sajūtām un noskaņām, Mūzikas nama DAILE koncertprogramma “Zigfrīds Muktupāvels. Raimonds Pauls. Ziemassvētku koncerts.” klausītājiem sola neaizmirstamus, siltus un sirsnīgus brīžus izcilo mūziķu sniegumā.
Māksliniece: Kristīne Jurjāne
Informācija: Mūzikas nams Daile, anda@dailesnams.lv
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 18 - 30
Pirkt
23.JanvārisCeturdiena
13:00

Izrāde jauniešiem "Re:Atmoda"

23.janvārī plkst.13.00 Valmieras Kultūras centrā notiks izrāde jauniešiem un pieaugušajiem "Re:Atmoda", kuras darbība norisinās 90.gadu sākumā, Atmodas laikā, Rīgā.
Pilsētas centrā ir barikādes un ticis ieņemts Preses nams. Bet par visu svarīgāks ir kādas Rīgas daudzdzīvokļu mājas jumts, uz kura skan Viktora Coja mūzika un atmostas kāda pirmā mīlestība. "Re:Atmoda" ir stāsts par izvēlēm - gan tām, kuras izdara stāsta varoņi - jaunieši, gan tām, kuru priekšā ir tikko atjaunotā Latvijas valsts. Šī ir luga par netveramām sajūtām, kādas mūs pārņem un kādām reizēm ļaujamies kardinālu pārmaiņu apstākļos. Šīs ir refleksijas par to, kā bija, un fantāzija par to, kā varēja būt.
Režisore: Dita Balčus
Mūzika: Viktors Cojs, Juris Kulakovs
Biļete: EUR 3.
Pasākumu organizē Valmieras Kultūras centrs
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 3
Pirkt
25.JanvārisSestdiena
20:00

MAINĪTA NORISES VIETA! "Trench Mafia LOCCO" lielkoncerts "300"

Uzmanību! Koncerts Valmieras Kultūras centrā nenotiks. Organizatorisku iemeslu dēļ mainīta koncerta norises vieta. Aicinām sekot līdzi turpmākai informācijai!
***
Trench Mafia LOCCO ielūdz Tevi uz savu pirmo koncertu mājās, Valmierā. Locco ļoti ilgi bija vēlējies uzrīkot koncertu savā mājas pilsētā, taču visas vietas, kurām mākslinieks bija līdz šim rakstījis, viņam atteica. Šis būs līdz šim lielākais koncerts, kurā būs iespēja ne tikai pirmo reizi dzīvē dzirdēt dziesmas no jaunā albuma “300”, bet arī visus viņa vecos hītus. Koncerts notiks Valmieras Kultūras Centra ēkā. Pirmās 100 biļetes tiek pārdotas pa 5 EUR, savukārt visu nākošo biļešu cena ir 10 EUR. Koncerta dienā biļetes gan internetā, gan pie ieejas maksās 15 EUR. Biļetes var iegādāties www.bilesuparadize.lv, kā arī tās ir iespējams iegādāties pie kases Valmieras Kultūras centra ēkā. Pēc koncerta Tev būs iespēja arī satikties un nofotografēties ar mākslinieku fotostūrītī.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 5 - 15
Pirkt
29.JanvārisTrešdiena
10:30

Jautrītei Putniņai veltītais Starptautiskais jauno pianistu konkurss

Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 0