Pasākumu kalendārs

Datums/Laiks
Pasākums
Norises vieta
Biļetes cena
05.AprīlisSvētdiena
12:00

PĀRCELTS! Multimediāla izrāde bērniem "Multizauri"

Ievērojot valdības ārkārtas sēdē pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu visā Latvijas teritorijā un rūpējoties par apmeklētāju veselību, tiek pārcelta izrāde bērniem "Multizauri". Izrāde notiks 13. septembrī plkst.12.00!

MULTIZAURI – Apmācošs, multimediāls, interaktīvs šovs bērniem un viņu vecākiem latviešu valodā! http://www.multizauri.lv/
5.aprīlī Valmieras Kultūras centrā norisināsies jauns, unikāls bērnu šovs “MultiZauri” latviešu valodā. „Multizauri“– tas ir aizraujošs piedzīvojums dinozauru pasaulē.
Vēlaties uzzināt kā dzīvoja šie dzīvnieki, kādā valodā viņi runāja? Katram skatītājam ir iespēja uzzināt visu detalizēti no dinozauru pasaules un kopīgi izpildīt ļoti sarežģītu misiju – kopā izglābt noslēpumaino dinozauru salu no vulkāna. Baidīties nebūs nepieciešams, jo katram šova skatītājam būs unikāla multifunkcionāla aproce ar kuru palīdzību būs iespēja kontrolēt vairākas darbības uz ekrāna, piemēram, dabas stihijas un pārvietoties laikā. Visu misiju kopā ar skatītājiem pavadīs mūsu varonīgie un laipnie tēli, kurus tēlos aktieri Madara Melne Tomsone un Madars Zvagulis

Pasākumā tu sagaidīsi: Muldimediālu interaktīvu šovu uz milzīga ekrāna, katram bērnam tiks piešķirta interaktīvā ierīce, lai kopā ar aktieriem izpildītu sarežģīto misiju un citus uzdevums kā apmācīt un dresēt dinozauru, dzīvās instalācijas.

Pasākuma sākums: plkst. 12:00
Bērniem līdz piecu gadu vecumam, sēžot mammai vai tētim klēpī (neaizņemot papildus sēdvietas), izrādi varēs noskatīties bez maksas.
http://www.multizauri.lv/
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 7 - 20
Pirkt
07.AprīlisOtrdiena
12:00

ATCELTS! Izrāde bērniem "Cauruļzobis vienīgais"

Ievērojot valdības ārkārtas sēdē pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu visā Latvijas teritorijā un rūpējoties par apmeklētāju veselību, tiek atcelta izrāde "Cauruļzobis vienīgais".

07.04.2020. plkst. 12.00
Valmieras Kultūras centrā

Izrāde bērniem
"Cauruļzobis vienīgais"

Radošā komanda:
Režisors – Edgars Niklasons
Scenogrāfija – Evita Bēta
Dramaturģija – Sandija Santa
Horeogrāfe – Alise Putniņa
Spēlē – Marats Efendijevs, Tatjana Suhiņina – Pecka, Kristīne Klimanova

Privātajā zoodārzā “Olga” ikdienas uzkopšanas darbi norit kā parasti, taču kādu nakti, kad kopēji Boriss un Kira grasās doties jau pie miera, zoodārzā iemaldās kāds līdz šim neredzēts dzīvnieks, kurš naksnīgajā tumsā nelīdzinās ne īsti ķenguram, ne īsti trusim. Zoodārza direktore Olga nolemj noskaidrot dzīvnieka izcelsmi un ierašanās iemeslus. Noslēpumainais viesis ir patiešām labsirdīgs un asprātīgs, bet, kad negaidītā kārtā zoodārzā izceļas ugunsgrēks, jauniegūtais draugs mīklainos apstākļos pazūd. Zoodārza darbinieki nolemj apvienot spēkus – un sākas detektīvcienīga izmeklēšana, kuras laikā aizdomās tiek turēts ikviens. Arī paši zoodārza iemītnieki.
Vai tu arī esi detektīvs? Palīdzi mums atrast pazudušo sirdsdraugu!
Stāsts par mīlestību un sapratni vienā cēlienā.

Izrāde ir bez vārdiem, piemērota kā lielam, tā mazam skatītājam.
Izrādes ilgums: 1 h.
Ieteicamais vecums: 5+
Ieeja bez maksas, iepriekš saņemot ieejas karti Valmieras Kultūras centra kasē. Tālrunis: 64207207.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 0
14.AprīlisOtrdiena
19:00

PĀRCELTS! Koncerts-tikšanās ar komponistu, ģitāristu Aivaru Hermani

14. aprīlī plānotais Aivara Hermaņa koncerts-tikšanās pārcelts uz 28. oktobri plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā.

***
14. aprīlī plkst. 19.00 Valmieras kultūras kartes īpašnieki un ikviens interesents aicināts uz koncertu-tikšanos ar ģitāristu, komponistu un producentu Aivaru Hermani Valmieras Kultūras centrā. Aivars Hermanis ir mūziķis ar 50 gadus ilgu muzikālās darbības pieredzi un radošiem sasniegumiem. Mūziķis šogad atzīmēs savu 65 gadu jubileju.

Koncertā skanēs Īzaka Dunajevska, V.A.Mocarta, Džona Lenona, Astora Pjacollas, Čika Korea, Raimonda Paula, Jura Pavītola, kā arī Aivara Hermaņa paša sacerētie instrumentālie skaņdarbi no viņa solo albumiem “Mans laiks” un “Liepājas iela”. Muzikālās kompozīcijas mīsies ar Aivara stāstījumu par viņa muzikālās karjeras veidošanu – laiku, kad Latvijā dzima un attīstījās populārā un rokmūzika, viņa laikabiedriem, kā arī pasaules mūzikas ietekmi.

Biļetes: EUR 5,-. Biļetes var iegādāties "Biļešu paradīzē". Valmieras kultūras kartes īpašniekiem ieeja bez maksas, iepriekš izņemot ieejas karti Valmieras Kultūras centra kasē. Ar vienu kultūras karti pasākumu var apmeklēt 2 personas.

Pasākums notiek Valmieras Mākslas dienu ietvaros. Mākslas dienu pasākumu programma: www.valmiera.lv
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 0 - 5
Pirkt
17.AprīlisPiektdiena
19:00

ATCELTS! LNSO kontrabasu orķestra koncerts "16 kontrabasi un Alise Brīnumzemē"

Pasākums atcelts!
Iegādātās biļetes var atgriezt "Biļešu paradīze" kasēs.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 8 - 15
Pirkt
18.AprīlisSestdiena
18:00

PĀRCELTS! Etno kokļu kopas koncerts "Gara gaisma"

PĀRCELTS! Etno kokļu kopas koncerts notiks 12. jūnijā plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā.

***
18. aprīlī plkst.18.00 Valmieras Kultūras centrā notiks Etno kokļu kopas koncerts "Gara gaisma".

Pavasarī, kad ne tikai gaisma kļūst garāka, bet arī paši atplaukstam gaismai, Valmieras Kultūras centra Etno kokļu kopa (vadītāja Zane Sniķere), aicina visus uz savu ikgadējo pavasara koncertu. Koncerts "Gara gaisma" ir stāsts par gaismu un tumsu, par pieņemšanu un palaišanu, par sevi un Tevi. Kopā ar īpašajiem viesiem Ainaru Mielavu, grupu "Rusted Wheel" un Zani Jankunu piedzīvosim patiesi skaistus kokļu skaņu stāstus.

Biļetes: EUR 3

Plašāk: www.vkc.lv
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 3
Pirkt
26.AprīlisSvētdiena
17:00

PĀRCELTS! Maksima Trivaškevica stand-up izrāde 'Latviešu komiķis"

PĀRCELTS uz 29. novembri!

***
Svētdien, 29. novembrī Stand- Up komiķis Maksims Trivaškevičs Valmieras Kultūras centra apmeklētājus iepriecinās ar soloizrādi „Latviešu komiķis”, kura 2019. gada novembrī piedzīvoja pirmizrādi, un tās ietvaros autors stundas garumā stāstīs savus svaigākos jokus.

Maksims Trivaškevičs ir komiķis ar īpatnēju, oriģinālu un atmiņā paliekošu humora pasniegšanas veidu, kurš nereti noved skatītājus līdz asarām, bet viņa iepriekšējās izrādes „Humors pa latviski” ietvaros kārtīgu smieklu un no tā izrietošu C vitamīna devu saņēmuši vairāk nekā desmit tūkstoši skatītāju.

Paspējis paviesoties Jāņa Skuteļa „Pusnakts šovā”, ar savu humoru izpelnīties Latvijas specdienestu uzmanību un regulāri priecējot latviski runājošos gan dzimtenē, gan arī ārzemēs, kārtējo reizi viesojas Valmierā.

Sākums- 17:00
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras Kultūras centra kamerzāle
EUR 5
Pirkt