Pasākumu kalendārs

Datums/Laiks
Pasākums
Norises vieta
Biļetes cena
24.JūlijsPiektdiena
19:00

Svētku brauciens "Galamērķis: Valmiera 737"

Valmieras dzimšanas dienā, piektdien, 24. jūlijā, no plkst. 19.00 norisināsies svētku brauciens “Galamērķis: Valmiera 737”. Aicinām Valmieras uzņēmumus, iestādes, organizācijas, ģimenes un ikvienu interesentu izrotāt savu automašīnu, velosipēdu vai cita veida pārvietošanās līdzekli, doties paša izvēlētā maršrutā pa Valmieras ielām, braucienu noslēdzot ar goda vārtiem pie Valmieras Kultūras centra. Pie goda vārtiem svētku brauciena dalībnieki tiks iemūžināti fotogrāfijās un filmēti Re:TV raidījumam par Valmieras dzimšanas dienas svētkiem.
Dalība svētku braucienā būs iespēja atraktīvā veidā prezentēt savu uzņēmumu, iestādi vai ģimeni valmieriešiem un pilsētas viesiem. Tiem, kuri plāno piedalīties braucienā, vēlama iepriekšēja pieteikšanās svētku braucienam, līdz 21. jūlijam elektroniski aizpildot pieteikuma anketu: https://forms.gle/5JuX214SmB4bxFoG6 vai sūtot e-pastu: evija.dzvinko@valmiera.lv (e-pastā lūdzam norādīt organizācijas nosaukumu vai dalībnieka vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju, transportlīdzekļu skaitu, kā arī norādīt, kurā laika posmā (no plkst. 19.00 līdz plkst. 21.00) plānojat braukt cauri goda vārtiem pie Valmieras Kultūras centra).


Informācija dalībniekiem:

- Braucienā var piedalīties ar vieglajām pasažieru automašīnām, motocikliem, velosipēdiem vai citiem pārvietošanās līdzekļiem, kuru izmērs nepārsniedz vieglās pasažieru automašīnas izmēru.
- Brauciena dalībnieki apņemas ievērot spēkā esošos ceļu satiksmes noteikumus.
- Aicinām Valmierā dzīvot zaļi un būt atbildīgiem par apkārtējo vidi – izmantot dabai draudzīgu pārvietošanās līdzekļa noformējumu. Ja braucienā tiek izmantoti hēlija baloni, lūdzam padomāt par to nostiprināšanu, lai izvairītos no apkārtējās vides piesārņošanas riska.
- Aicinām izvērtēt savu veselības stāvokli un nepiedalīties braucienā, ja ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī ja ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.
Lasīt vairākAizvērt
Laukums pie Valmieras Kultūras centra
EUR 0