Pasākumu kalendārs

Datums/Laiks
Pasākums
Norises vieta
Biļetes cena
01.NovembrisSvētdiena
10:00

Koncertuzvedums bērniem "Krāsainā pasaule"

Valmieras Kultūras centra kamerzāle
EUR 3
Pirkt
01.NovembrisSvētdiena
12:00

Koncertuzvedums bērniem "Krāsainā pasaule"

Valmieras Kultūras centra kamerzāle
EUR 3
Pirkt
06.NovembrisPiektdiena
19:00

Aija Andrejeva un "Very Cool People" koncertprogrammā "Vudstokas renesanse"

6. novembrī plkst. 19.00 Valmieras Kultūras centrā ar koncertprogrammu "Vudstokas renesanse" viesosies Aija Andrejeva un grupa "Very Cool People".

Koncertprogramma “Vudstokas renesanse” ir veltījums leģendām – Dženisai Džoplinai, Džimijam Hendriksam un Džimam Morisonam. Mūziķiem, kuri atstājuši neizdzēšamu iespaidu uz 20. un 21. gadsimta mūziku – gan roku un džezu, gan arī akadēmisko mūziku. Līdz ar to, koncertprogramma ir ne vien izklaidējoša, bet arī izglītojoša. Gados jaunāki klausītāji ar tās palīdzību iepazīs leģendārus skaņdarbus, bet vecāki klausītāji atcerēsies jaunību un seksuālo revolūciju!

Grupa “Very Cool People” radījusi jaunus, mūsdienīgus un aizraujošus Dženisas Džoplinas, Džimija Hendriksa un Džima Morisona dziesmu aranžējumus savam astoņu cilvēku sastāvam kopā ar lielisko dziedātāju Aiju Andrejevu, kurai ar izpildāmajām dziesmām ir arī spēcīga emocionālā sasaiste.

“Dženisa Džoplina bija tīrradnis, absolūts sajūtu cilvēks, nepareiza it visā, ko darīja, jo darīja ar sirdi un pret sistēmu,” saka Aija. “Kad es biju maza meitene, teicu tētim, ka gribu dziedāt, un viņš man atbildēja: “Kad varēsi nodziedāt kaut vienu dziesmu kā Dženisa Džoplina, mēs parunāsim par tavu dziedāšanu.” Tā nu es, tēta ietekmēta, sāku klausīties Dženisu un iemīlēju viņu. Viņas balsi, viņas personību. Pateicoties Dženisai, sapratu, cik patiesībā mazsvarīga ir ārējā fasāde, jo mūzika un stāsts runā pāri visam. Manī vienmēr dzīvojusi doma, ka jāuztaisa programma ar mīļākajām Džoplinas dziesmām. Tagad jūtu, ka ir īstais laiks un varēšana to tik tiešām realizēt. Izstāstīt šīs meitenes stāstu no sevis un ar viņas dziesmām.”

Koncertprogramma ar Dženisas Džoplinas dziesmām tika atskaņota prestižajā, starptautiskajā improvizācijas, džeza un pasaules mūzikas festivālā “Rīgas Ritmi 2020”, kur to ļoti atzinīgi novērtēja gan klausītāji, gan arī mūzikas industrijas pārstāvji no Latvijas, Lietuvas un Vācijas, ieskaitot Vāczemes lielākā džeza žurnāla “Jazzthetik” apskatnieku Kristofu Gīzi, kurš bija sajūsmināts par tik piesātinātu un dzīvesspara pilnu Džoplinas dziesmu interpretējumu.

“Ņemot vērā, ka programmai bija jābūt citādākai, es domāju, ka festivāla vasaras koncerti bija ļoti veiksmīgi,” atsaucoties uz pandēmijas ietekmi mūzikas industrijā teica Gīze. “Cilvēkiem tie patika, tie bija izklaidējoši, tie bija jautri un es dzirdēju lietas, kuras negaidīju izdzirdēt. Piemēram, grupu “Very Cool People” kopā ar Aiju Andrejevu veltījuma programmā Dženisai Džoplinai. Tā bija lieliska uzstāšanās ar funky džekiem fonā un spēcīga vokāla dziedātāju priekšplānā.”

“Aijiņa ir mana skolniece un jaunības dienās biju absolūts Dženisas Džoplinas fans,” teica koncertu apmeklējušais diriģents, dziedātājs un pedagogs Ivars Cinkuss. “Zinu katru viņas dziesmu no galvas, tādēļ man ļoti interesēja, kā Aija tiks ar šo repertuāru galā. Viena lieta ir kaut ko nokopēt, bet otra lieta ir dabūt savu elpu cita mutē. Es domāju, ka Aijai tas šajā vakarā tiešām izdevās.”
Atlaides:

Ar Valmieras kultūras karti EUR 1,- atlaide. Mobilās lietotnes "Valmiera" lietotājiem 10% atlaide no biļetes cenas, pērkot biļetes "Biļešu paradīze" kasē Valmieras Kultūras centrā.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 10 - 15
Pirkt
11.NovembrisTrešdiena
19:30

ATCELTS! Lāčplēša dienas koncerts "Roks. Mīlestība. Brīvība."

ATCELTS!
***
11. novembrī plkst.19.30 Valmieras Kultūras centrā notiks Lāčplēša dienas koncerts "Roks. Mīlestība. Brīvība.".

Koncertā piedalīsies:

Atis Ieviņš, Sabīne Petruseviča, Nora Urbāne, Beāte Velpe un Madars Vanags un citi solisti;

pavadošā grupa Didža Sostes vadībā.

Koncerta mākslinieciskais vadītājs - Rūdolfs Bērtiņš.

Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 3 - 4
Pirkt
12.NovembrisCeturdiena
10:00

Donoru diena

Šis ir izaicinājumiem pilns laiks un donoru atbalsts šobrīd ir īpaši nepieciešams, lai palīdzētu pacientiem, kuriem tas ir nepieciešams. Ļoti gaidīsim Valmieras iedzīvotājus Donoru dienā 12. novembrī Valmieras Kultūras centrā (Rīgas ielā 10) no plkst. 10.00 līdz 13.00.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 0
13.NovembrisPiektdiena
19:00

NENOTIKS! Tautasdziesmu programma Latvijai "Dieva dēli. Saules meitas"

Pasākums nenotiks!
***
Ar jaunu enerģiju šoruden Producentu grupa 7 gatavo ikgadējo Latvijas dzimšanas dienai veltīto koncertu – tautasdziesmu programmu „DIEVA DĒLI. SAULES MEITAS”. Koncertcikls "ar cieņas apliecinājumu savai zemei un rotaļīgu vieglumu mūzikā" pastāv nu jau divpadsmit gadus un allaž bijis muzikāli krāsains un skatītāju iemīļots.

„Izvēlētā tēma šogad nav nejauša”, atzīst koncerta “DIEVA DĒLI. SAULES MEITAS” producents Aigars Dinsbergs. „Mūsu tautas neapzinātā spēka avots atrodams tieši tautas dziesmās, un šajā laikā spēks un ticība ir patiesi nepieciešami. Tautas tradīcijās Saules meitas un Dieva dēli ir gan iedvesmotāji, gan cilvēka neredzamie palīgi. Tāpēc šodien Saules meitas ienāk mūsu pasaules dzīvē un sadzīvē, lai kopā ar Dieva dēliem ļautu katram latvietim apzināties to aizlaiku spēku, kas mīt mūsos, tautasdziesmu dvēselei atdzimt skatuves mūziķu sirdīs, lai kopā ar klausītāju sirdīm rezonētu lepnumā un pateicībā par mūsu tautu un valsti”.

Programmā izvēlētās dziesmas raksturo dzīvesprieks un vitalitāte, kas mīsies ar mitoloģiski pārlaicīgo un bezgala skaisto tautas dziesmu poētisko valodu. Koncertā atkal satiksies publikas iemīļotie dziedātāji Kristīne Kārkle-Kalniņa, Andris Ērglis, Anmary, Dainis Skutelis, Antra Stafecka un aktieris Rihards Lepers. Līdzīgi kā pirms vairākiem gadiem tapušajā programmā „Manas tautas dziesmas” arī šoreiz tautas melodijas jaunos, etnopopa manierē veidotos aranžējumos radīs sava aroda lietpratēji - Jānis Strazds un Kristīne Kārkle-Kalniņa.. Ar viņiem kopā uz skatuves būs arī pārējie mūziķi - Edgars Kārklis, Jānis Kalniņš, Valters Sprūdžs, Miķelis Vīte un Ansis Jansons.

Iepriekšējos gados šī cikla ietvaros tapušas programmas "Mana dziesma Latvijai", "Latviešu kino un teātra zelta dziesmas", "Brīvās Latvijas dziesmas", "Manas tautas dziesmas", „Manai Dzimtenei”, „Es savai Tēvzemei”, „Manas Tautas Likteņdziesmas”, „Dod, Dieviņi” , „Pūt, vējiņi” un “Sirdspuksti”.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 15 - 25
Pirkt
18.NovembrisTrešdiena
20:00

ATCELTS! Svētku koncerts ar grupu "Pērkons"

ATCELTS!
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 5 - 7
Pirkt
20.NovembrisPiektdiena
19:00

PĀRCELTS uz 16.aprīli! Valters Pūce un Dainis Tenis koncertprogrammā "Radīts Latvijā"

Koncerts "Radīts Latvijā" pārcelts uz 2021. gada 16.aprīli!
***
20. novembrī plkst. 19.00 Valmieras Kultūras centrā ar koncertprogrammu "Radīts Latvijā" viesosies mūziķi Valters Pūce (čells) un Dainis Tenis (klavieres).

Programmas ideja balstīta uz visu laiku izcilāko latviešu komponistu melodijām. Skanēs tādi skaņdarbi kā Zigmāra Liepiņa “Kvazimodo dziedājums”, Imanta Kalniņa “Apvij rokas”, Jāņa Lūsēna “Alises iela”, Valta Pūces “Balāde no izrādes “Šveiks”, Raimonda Paula “Notici”, Emīla Dārziņa “Melanholiskais valsis” un citi darbi Valtera un Daiņa aranžijās.

Valters: “Mēs vasarā uzsākām ļoti veiksmīgu koncerttūri dažādās Latvijas pilsētās ar programmu “Bez Elektrības” un apbraukājot mūsu skaisto zemi, radās doma par īpašu programmu, kas būtu veltīta tieši Latvijai. Šī programma ir kā atgriešanās pie saknēm, gan skanējumā, gan skaņdarbu izvēles ziņā. Tas būtu mūsu novēlotais apsveikums Latvijai 100gadē, labāk vēlāk nekā nekad…”

Dainis: "Jaunā koncertprogramma, manuprāt, ir simboliska atbilde pasaulē esošajiem ierobežojumiem, kuru dēļ ir īstais brīdis iedziļināties pašmāju komponistu darbos. Secinājām, ka liela daļa brīnišķīgas mūzikas ir piemirsta vai reti atskaņota dzīvajā izpildījumā, tādēļ esam gandarīti, ka ar šo programmu atcerēsimies sen nedzirdētas melodijas un papildināsim čella un klavieru repertuāru, ko iespējams nākotnē varēs izpildīt jaunie mūziķi...”

Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 10 - 15
Pirkt
21.NovembrisSestdiena
19:00

ATCELTS! Etno kokļu kopas koncerts "Gara gaisma"

ATCELTS!
***
21. novembrī plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā notiks Etno kokļu kopas koncerts "Gara gaisma".

*

Uzmanību! Koncerts pārcelts no 18. aprīļa uz 21. novembri.

Pavasarī, kad ne tikai gaisma kļūst garāka, bet arī paši atplaukstam gaismai, Valmieras Kultūras centra Etno kokļu kopa (vadītāja Zane Sniķere), aicina visus uz savu ikgadējo pavasara koncertu. Koncerts "Gara gaisma" ir stāsts par gaismu un tumsu, par pieņemšanu un palaišanu, par sevi un Tevi. Kopā ar īpašajiem viesiem Ainaru Mielavu, grupu "Rusted Wheel" un Zani Jankunu piedzīvosim patiesi skaistus kokļu skaņu stāstus.

Biļetes: EUR 3

Plašāk: www.vkc.lv
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 3
Pirkt
22.NovembrisSvētdiena
17:00

ATCELTS! Kocēnu novada Laikmetīgā teātra "Volatus" izrāde "Pieaugušo attiecības"

Pasākums ATCELTS!
***
22. novembrī plkst. 17.00 Valmieras Kultūras centrā notiks Kocēnu novada Laikmetīgā teātra "Volatus" izrāde "Pieaugušo attiecības".
Biļete: EUR 3. Biļetes "Biļešu paradīzē"
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 3
Pirkt
27.NovembrisPiektdiena
19:00

PĀRCELTS! Spāņu un latino grupa LOS NENS / Muzikāls ceļojums PASION ESPANOLA

Pasākums PĀRCELTS. Koncerts pārcelts uz pavasari, precīza informācija sekos.
***
Spāņu un latino grupa “Los Nens” / muzikāls ceļojums “Pasión española”

Grupa “Los Nens” ir unikāla spāņu un latino mūzikālā apvienība, kuras solists Havjers Fernandess Kruss (Javier Fernández Cruz) ir cēlies no Madrides, bet Latviju uzskata par savu otro dzimteni un jau vairāk kā 10 gadus iepazīstina ar Spānijas un citu spāniski runājošo zemju kultūrām.

Savā koncertprogrammā “Pasión española” grupa ir iekļāvusi dziesmas spāņu valodā, kas aizvedīs klausītāju muzikālā ceļojumā uz Spāniju un Latīņameriku. Būs iespēja baudīt autentisku latino skanējumu, ko veidos akustiskā spāņu ģitāra, basģitāra, bungas, dažādas afro un latino perkusijas, kā arī trompete un trombons.

Pirmajā daļā grupa dosies uz Spāniju un iepazīstinās ar pašu spāņu iecienītākajām dziesmām, kas raksturīgas dažadiem šīs valsts reģioniem un kuras mēdz dziedāt gandrīz katra spāņu ģimene. Šajā koncertprogrammas daļā varēs dzirdēt mūzikas stilu dažādību – gan basku folkmūzikas skanējumu, gan soul, kā arī katalāņu rumba-flamenco, kurai īpašu dzirksteli piešķirs flamenko deju kluba “DUENDE” dejotājas.

Koncerta otrā daļa būs veltīta latino ritmiem - kubiešu salsa, meksikāņu bolero, čačača un latīņamerikāņu folk. Izskanēs pasaulslavenās dziesmas no kubiešu grupas “Buena Vista Social Club” repertuāra, kā arī citas pazīstamas un iemīļotas latīņamerikāņu melodijas. Kaislīgo latino enerģiju palīdzēs uzburt dejotājas Macue Kasteljano (Matsue Castellano) no Kubas un Vanesa Rufino no Brazilijas.

Koncerta īpašie viesi: perkusionists un andu flautu meistars Migels Ernandess Hiraldi (Miguel Hernandez Giraldi) no Čīles, pazīstamais latviešu džeza trombonists Lauris Amantovs un trompetists Normunds Piesis.

Grupas sastāvā:
Solo vokāls, stabule: Havjers Fernandess Kruss
Spāņu ģitāra: Aleksandrs Kuzmins
Bass: Ivars Daukšts
Bungas, kahons: Tonny Gella
Perkusijas, andu flautas: Migels Ernandess Hiraldi
Perkusijas: Aleksandrs Losevs
Trombons, akordeons: Lauris Amantovs
Trompete: Normunds Piesis

Dejotājas:
Flamenko deju klubs “DUENDE”
Macue Kasteljano (Matsue Castellano) /Kuba/
Vanesa Rufino /Brazilija/

Biļetes no 5-15 EUR
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 5 - 15
Pirkt
29.NovembrisSvētdiena
17:00

PĀRCELTS! Komiķa Maksima Trivaškeviča monoizrāde “Latviešu komiķis”

Pasākums PĀRCELTS uz 2021. gada 28. martu.

***
Svētdien, 29. novembrī, stand- up komiķis Maksims Trivaškevičs Valmieras Kultūras centra apmeklētājus iepriecinās ar soloizrādi „Latviešu komiķis”, kura 2019. gada novembrī piedzīvoja pirmizrādi, un tās ietvaros autors stundas garumā stāstīs savus svaigākos jokus.

Maksims Trivaškevičs ir komiķis ar īpatnēju, oriģinālu un atmiņā paliekošu humora pasniegšanas veidu, kurš nereti noved skatītājus līdz asarām, bet viņa iepriekšējās izrādes „Humors pa latviski” ietvaros kārtīgu smieklu un no tā izrietošu C vitamīna devu saņēmuši vairāk nekā desmit tūkstoši skatītāju.

Paspējis paviesoties Jāņa Skuteļa „Pusnakts šovā”, ar savu humoru izpelnīties Latvijas specdienestu uzmanību un regulāri priecē latviski runājošos gan dzimtenē, gan arī ārzemēs, kārtējo reizi viesojas Valmierā.

Sākums- 17:00
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras Kultūras centra kamerzāle
EUR 5
Pirkt