Pasākumu kalendārs

Datums/Laiks
Pasākums
Norises vieta
Biļetes cena
02.OktobrisSestdiena
20:00

Rudens balle ar grupu "Ballīšu orķestris"

2. oktobrī plkst. 20.00 aicinām uz Rudens balli Valmieras pagasta kultūras namā (Vanagu iela 4, Valmieras pagasts). Par lustīgu noskaņojumu ballē rūpēsies grupa "Ballīšu orķestris".


Balle notiks pie galdiņiem - aicinām līdzi ņemt groziņu!
Biļetes cena: EUR 5. Biļetes var iegādāties "Biļešu paradīzē".
Pirms balles biļetes varēs iegādāties arī pasākuma norises vietā - Valmieras pagasta kultūras namā.


Biļešu rezervācija un plašāka informācija, zvanot uz Valmieras Kultūras centra kasi, tel. 64207207. 
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras pagasta kultūras nams
EUR 5
Pirkt
10.OktobrisSvētdiena
16:00

Laikmetīgā teātra "Volatus" izrāde "Pieaugušo attiecības"

Uzmanību!
Izrāde notiks Valmieras Kultūras centra kamerzālē (3.stāvā). Iegādātās biļetes ir derīgas!

***
10. oktobrī plkst. 16.00 Valmieras Kultūras centrā notiks Laikmetīgā teātra "Volatus" izrāde "Pieaugušo attiecības".

Mieziņa kungs, advokāts, ielūdz uz vakariņām trīs dāmas un trīs kungus. Pats neierodas. Vakarā gaitā, atklājas, ka Mieziņa kungs nav sūtījis ielūgumus.
Kādi pārsteigumi sagaida viesus? Kurš ir organizējis šo rautu?

Lomās:
Herberts Gailis - Modris Kokins
Ludis Saldais - Juris Ošiņš
Pauls Ozols - Lauris Starikovs
Raimonda Veldre - Dina Buša
Bārbala Saldā - Laura Semuča
Žaklīna Ozola - Larisa Merca

Biļetes var iegādāties "Biļešu paradīzē". Pasākumu var apmeklēt pret Covid-19 vakcinētas vai pēdējos 6 mēnešos pārslimojušas personas. Lūdzam uz pasākumu ierasties savlaicīgi, ieplānojot laiku dokumentu pārbaudei!
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras Kultūras centra kamerzāle
EUR 5
Pirkt
16.OktobrisSestdiena
19:00

NENOTIKS! Rokopera “Mauglis”

Rokopera "Mauglis" 16. oktobrī Valmieras Kultūras centrā NENOTIKS! Organizatori atvainojas par sagādātajām neērtībām!
Plašāka informācija Valmieras Kultūras centra kasē vai elektroniski: http://vkc.lv/saturs/informacija-par-rokoperu-mauglis

***
Jau pavisam drīz savu ceļu pie skatītājiem sāks Latvijas Jaunatnes teātra veidotais rokoperas “Mauglis” jauniestudējums, kas top, sveicot komponistu Mārtiņu Braunu drīzumā gaidāmajā 70 gadu jubilejā. Iestudējuma pirmizrāde notiks 15. oktobrī Ādažos. Savu skatuves ceļu “Mauglis” uzsāka pirms turpat 40 gadiem - 1982. gadā Latvijas Jaunatnes teātrī un tolaik kļuva par vienu no pupulārākajiem šī teātra iestudējumiem, ko noskatījās ap 180000 skatītāju. “Pēc tam “Mauglis” ir vairākkārt atgriezies pie skatītājiem – gan deju izrādes iestudējumā, gan grupas “Sīpoli” koncertuzvedumā, taču šī ir pirmā reize, kad “Mauglis” pie skatītajiem atkal atgriežas kā teātra izrāde – ar tekstiem, mūziku un dejām”, uzsver komponists Mārtiņš Brauns, kurš izrādēs piedalīsies kopā ar mūziķu grupu. Tāpat kā pirms 40 gadiem, skatītājiem būs iespēja dzirdēt leģendāros šīs izrādes superhitus – “Jauna ēra”, “Aku ah”, “Lielā patiesība”, u.c.

Rokoperas “Mauglis” 2021. gada iestudējumam ir tapis jauns librets (pēc Radjarda Kiplinga un Leldes Stumbres darbu motīviem), kas skatītājiem dos iespēju atkal satikties arī ar aktieri Igoru Siliņu, kurš turpat 10 gadu garumā atveidoja “Maugli” šīs lugas pirmajā iestudējumā. “Nenoliedzami, Mauglis ir viena no tām lomām, kas ir visspilgtāk iespiedusies skatītāju atmiņā, tādēļ mana tikšanās ar skatītājiem, protams, būs Maugļa tēlā, tikai – daudz vecāka un viedāka, nekā pirms daudziem gadiem”, teic Igors Siliņš, piebilstot, ka jauniestudējumā pavisam būs redzami trīs dažādu vecumu Maugļi. Tāpat lomās būs redzami Kārlis Tols, Ieva Sutugova, Juris Vizbulis, Jānis Kirmuška, Jānis Jarāns, Jānis Skanis, Aija Dzērve, Adams Vaicis, Māris Skrodis, Edgars Lipors, Elīna Bojarkina, Rihards Zeļezņevs, Rūdolfs Juris Trēziņš, Jēkabs Reinis, un citi aktieri, kā arī tautas deju kolektīva “Dzintariņš” dejotāji. Iestudējuma režisors ir Jānis Mūrnieks, horeogrāfi – Sanita Misika un Aleksejs Anisena (Baltkrievija), producents Juris Millers, tā tapšanu ir atbalstījusi Rīgas dome. “Skatītājus gaida arī vairāki negaidīti pārsteigumi, kas paliks noslēpumā līdz pirmizrādei”, piebilst iestudējuma producents Juris Millers.

Rokoperas “Mauglis” pirmizrāde būs 15.oktobrī Ādažu Kultūras centrā, bet izrādes notiks arī Valmierā (16.10.), Siguldā (22.10.), Rīgā (23.10.), Jelgavā (27.10.), Liepājā (30.10.) un Rēzeknē (6.10.). Biļetes ir iespēja iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs. Izrādes notiks epidemioloģiski drošajā pasākumu norises formātā. Skatītājiem, kuri biļetes iegādājās uz 2020. gadā paredzētajām izrādēm, tās ir automātiski pārceltas uz jaunajiem norises datumiem, bet skatītāji, kuri izrādes nevarēs apmeklēt “Covid-19” vakcināciju vai pārslimošanu apliecinoša sertifikāta neesamības dēļ, tiek aicināti nodot biļetes “Biļešu paradīzē”.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras Kultūras centra lielā zāle
EUR 5 - 25
Pirkt
17.OktobrisSvētdiena
16:00

Normunda Rutuļa koncerts Valmieras novada senioriem

Uzmanību! Mūziķa slimības dēļ koncerts pārcelts uz 17. oktobri plkst. 16.00. Saņemtās ieejas kartes ir derīgas uz koncertu 17. oktobrī. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Valmieras Kultūras centra kasi pa tālruni 64207207.

***
3. oktobrī plkst. 16.00 aicinām Valmieras novada seniorus uz Starptautiskajai senioru dienai veltītu koncertu Valmieras kultūras centrā. Koncertā uzstāsies Normunds Rutulis ar grupu.
Dziedātājs un dziesmu autors Normunds Rutulis par gaidāmo koncertu Valmierā saka: “Veidojot repertuāru kopš 1998. gada, tas kļuvis pietiekami plašs un kvalitatīvs. 60% tā veido Raimonda Paula dziesmas, kuras, lielākoties, Maestro sarakstījis speciāli man, arī jaunāko albumu “Man nav žēl”. Šajā mūziķu sastāvā muzicējam jau kopš 2001. gada, tādēļ esam ne tikai draugi, bet arī lieliski “saspēlējušies”. Pārvaldām visu repertuāru, sākot no “Raudāja māte” un beidzot ar jauno, vēl neizdoto “Klau, kafiju!” dixieland manierē. Vēl vienu tik saliedētu un saskanīgu kolektīvu uz Latvijas popmūzikas skatuves mūsdienās atrast nebūs viegli. Mēs ar to lepojamies un savā priekā dalāmies ar ikvienu klausītāju. Skaista latviešu mūzika, profesionāls sniegums un patīkamas emocijas – tas ir galvenais, ko iegūst klausītājs!”

Pasākuma apmeklējums Valmieras novada senioriem ir bez maksas, iepriekš saņemot ieejas karti Valmieras Kultūras centra kasē. Tālrunis informācijai un ieejas karšu rezervācijai: 64207207. Vietu skaits ierobežots!

Uz pasākumu līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments, ieejas karte un derīgs sertifikāts, kas apliecina, ka apmeklētājs ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā. Sertifikātu iespējams lejupielādēt vietnē www.Covid19sertifikats.lv vai drukātā veidā saņemt tuvākajā Valsts un pašvaldību vienoto klientu apkalpošanas centrā. Klientu apkalpošanas centru kontaktinformāciju var uzzināt šeit: https://www.pakalpojumucentri.lv/vpvkac . Lūdzam uz koncertu ierasties savlaicīgi, ieplānojot laiku dokumentu pārbaudei!

Pasākumu organizē Valmieras kultūras centrs sadarbībā ar biedrību “Valmieras pilsētas pensionārs” un Valmieras novada pašvaldību.

Lasīt vairākAizvērt
Valmieras Kultūras centra lielā zāle
EUR 0
22.OktobrisPiektdiena
19:00

PĀRCELTS! Grupas "Baltie lāči" koncerts "Tirgus stāsti"

Koncerts PĀRCELTS uz 27.11.2021.

***
Grupa “Baltie lāči” aicina klausītājus uz jaunu koncertprogrammu “Tirgus stāsti”!

Šajā neparastajā Tirgū var saklausīt un izjust visu, ko sirds vēlas – gan dziesmas un dzejas, gan smieklus un asaras.
Ar dziesmām un dzejas rīmēm izdaiļots, grupas “Baltie lāči” muzikālais vēstījums ietver pazīstamas un populāras dziesmas un, protams, arī jaunas vai kādreiz piemirstas melodijas. Ar humora un veselīgas ironijas devu, “dzīvās mūzikas” izpildījumā dziedāsim kopā ar klausītājiem uz lielākām un mazākām skatuvēm Latvijā – Rēzeknē, Krustpilī, Alūksnē, Cēsīs, Preiļos, Jelgavā, Valmierā, Rīgā…

Koncertā piedalās: Andris Baltacis – ģitāra un vokāls, Aldis Kise – akordeons un vokāls, Jānis Livdāns – trombons, Ojārs Tūmiņš – trompete, Mārtiņš Leišavnieks – tuba, Deniss Smirnovs – sitamie instrumenti.

Programmas ilgums 1st 30min
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras Kultūras centra lielā zāle
EUR 8 - 12
Pirkt
23.OktobrisSestdiena
19:00

PĀRCELTS! Grupas "Carnival Youth" koncerts "Naivais ku-kū"

Koncerts PĀRCELTS uz 05.03.2022.

***
23. oktobrī plkst. 19.00 Valmieras kultūras centrā ar latviešu kino dziesmu koncertprogrammu "Naivais ku-kū" viesosies grupa "Carnival Youth".

Koncertprogrammā "Naivais ku-kū" skanēs dziesmas no iemīļotām latviešu filmām jaunās, pašu veidotās aranžijās.

Koncerta programmu veidos gan par klasiku kļuvušo, gan jaunāko filmu spilgtākās skaņu celiņu pērles – no Imanta Kalniņa šedevriem un Raimonda Paula nemirstīgajām himnām līdz mūsdienu mūziķu darbiem. "Naivā ku-kū" centrā būs latviešu kino kanons, piemēram, “Četri balti krekli”, “Klāvs - Mārtiņa dēls”, Dāvana vientuļai sievietei", "Ceplis", "Emīla nedarbi”, “Sprīdītis" u.c.

"Visiem labi zināmās dziesmas ir īsts tilts starp dažādiem laika posmiem un paaudzēm – tajās ir kaut kas ļoti ģimenisks, latvisks, mūs visus vienojošs," stāsta grupas "Carnival Youth" dalībnieki.

Biļetes cena: EUR 12-15. Ar Valmieras kultūras karti EUR 1,- atlaide no biļetes cenas.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras Kultūras centra lielā zāle
EUR 12 - 15
Pirkt
30.OktobrisSestdiena
19:00

PĀRCELTS! Grupas "Pērkons" koncerts

Koncerts PĀRCELTS uz 02.04.2022.

***
30. oktobrī plkst. 19.00 aicinām uz koncertu ar leģendāro grupu "Pērkons" Valmieras Kultūras centrā.
Koncertā skanēs populāras un iemīļotas grupas "Pērkons" dziesmas.

Informācija koncerta apmeklētājiem!

Pasākuma apmeklētāji aicināti uzrādīt derīgu Covid -19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.

Rūpējoties par koncerta apmeklētājiem, aicinām:
* ierasties koncerta norises vietā savlaicīgi, ieplānojot laiku dokumentu pārbaudei.
* ievērot valstī noteiktās epidemioloģiskās drošības noteikumus!
Biļetes: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/102045
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras Kultūras centra lielā zāle
EUR 12 - 15
Pirkt