Pasākumu kalendārs

Datums/Laiks
Pasākums
Norises vieta
Biļetes cena
03.DecembrisPiektdiena
19:00

Marija Bērziņa, Valts Pūce un Raimonds Ozols koncertprogrammā "Brīnuma tuvumā"

Ziemassvētku koncerts "Brīnuma tuvumā" Valmieras Kultūras centrā 2021. gada 3. decembrī plkst. 19.00 iecerēts kā sirsnīgs, klusināts, skaistas mūzikas piepildīts pārdomu brīdis ikvienam tā klausītājam.

Koncertā skanēs visiem labi zināmās tradicionālās Rietumeiropas Ziemassvētku dziesmas “Klusa nakts”, “Šī nakts mirdz gaismā brīnišķā”, “Es skaistu rozīt zinu”, “Mums šodien bērniņš piedzimis” “Kas ir šis bērns”, “Ir šodien bērniņš piedzimis”, “Nu dusi, puisīt”, u.c. V. Pūces aranžējumos, kā arī V. Pūces klausītāju jau iemīļotās – “Tik klusa un svēta” (K. Dimiters), “Nosalušais sunītis” (K. Dimiters), “Ronjas un Birka duets” (K. Vērdiņš), “Ziemas ainava” (P. Brūveris), u.c. dziesmas.

Publikas vērtējumam tiks nodoti arī vairāki pirmatskaņojumi.

Klausītājus priecēs izcilu mūziķu – vijoles virtuoza RAIMONDA OZOLA, šarmantās Nacionālā teātra aktrises un brīnišķīgās balss īpašnieces MARIJAS BĒRZIŅAS, kā arī komponista VALTA PŪCES taustiņinstrumentu - muzikālais sniegums.

Lai šajā klusajā un apcerīgajā Ziemassvētku laikā šis koncerts kļūst par brīnišķīgu pārdzīvojumu, ļaujot mums visiem piedzīvot un izbaudīt gaismas atgriešanās svētkus!

Koncerts notiks vienā daļā. Ilgums: 75 minūtes.

https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/102575
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 9 - 14
Pirkt