Spāņu un latino grupa “LOS NENS” - muzikāls ceļojums “PASIÓN ESPAÑOLA”

27. novembrī plkst. 19.00 aicinām uz spāņu un latino grupas "Los Nens" muzikālu ceļojumu Valmieras Kultūras centrā! Grupa “Los Nens” ir unikāla spāņu un latino mūzikālā apvienība, kuras solists Havjers Fernandess Kruss (Javier Fernández Cruz) ir cēlies no Madrides, bet Latviju uzskata par savu otro dzimteni un jau vairāk kā 10 gadus iepazīstina ar Spānijas un citu spāniski runājošo zemju kultūrām. Savā koncertprogrammā “Pasión española” grupa ir iekļāvusi dziesmas spāņu valodā, kas aizvedīs klausītāju muzikālā ceļojumā uz Spāniju un Latīņameriku. Būs iespēja baudīt autentisku latino skanējumu, ko veidos akustiskā spāņu ģitāra, basģitāra, bungas, dažādas afro un latino perkusijas, kā arī trompete un trombons.

 

Pirmajā daļā grupa dosies uz Spāniju un iepazīstinās ar pašu spāņu iecienītākajām dziesmām, kas raksturīgas dažādiem šīs valsts reģioniem un kuras mēdz dziedāt gandrīz katra spāņu ģimene. Šajā koncertprogrammas daļā varēs dzirdēt mūzikas stilu dažādību – gan basku folkmūzikas skanējumu, gan soul, kā arī katalāņu rumba-flamenco, kurai īpašu dzirksteli piešķirs flamenko deju kluba “DUENDE” dejotājas.

 

Koncerta otrā daļa būs veltīta latino ritmiem - kubiešu salsa, meksikāņu bolero, čačača un latīņamerikāņu folks. Izskanēs pasaulslavenās dziesmas no kubiešu grupas “Buena Vista Social Club” repertuāra, kā arī citas pazīstamas un iemīļotas latīņamerikāņu melodijas. Kaislīgo latino enerģiju palīdzēs uzburt dejotājas Macue Kasteljano (Matsue Castellano) no Kubas un Vanesa Rufino no Brazīlijas.

 

Koncerta īpašie viesi: perkusionists un andu flautu meistars Migels Ernandess Hiraldi (Miguel Hernandez Giraldi) no Čīles, pazīstamais latviešu džeza trombonists Lauris Amantovs un trompetists Normunds Piesis.

 

Grupas sastāvā:

Solo vokāls, stabule: Havjers Fernandess Kruss

Spāņu ģitāra: Aleksandrs Kuzmins

Bass: Ivars Daukšts

Bungas, kahons: Tonny Gella

Perkusijas, andu flautas:  Migels Ernandess Hiraldi

Perkusijas: Aleksandrs Losevs

Trombons, akordeons: Lauris Amantovs

Trompete: Normunds Piesis

 

Dejotājas:

Flamenko deju klubs “DUENDE”

Macue Kasteljano (Matsue Castellano) /Kuba/

Vanesa Rufino /Brazīlija/

 

Biletes no 5-15 EUR

Iegādāties biļetes